Így a blog működésének harmadik hetében itt az ideje, hogy szítsuk az indulatokat és egy olyan témát dobjunk fel, ami barátságokat szedett szét, nemzetközi konfliktusokat generált, de talán már vér is folyt miatta, ez pedig nem más, mint a dubstep kérdése.
