Üdvözlégy mindenki új rovatunkban, ahol az objektivitás túlértékelt, az elfogultság menő és az ömlengés nem büntetendő. Ebben a rovatban minden szégyenérzet nélkül fogunk agyba-szájba dicsérni zenészeket. Igen, még töményebben, mint eddig.
Elsőként az eredeti, az utánozhatatlan, az elképesztő Damon Albarn van soron. Azért mégiscsak véges az időnk, úgyhogy sajnos abszolút teljes képet nem fogok tudni alkotni az ő fantasztikusságáról, de itt van most 9 ok a négyszázmillióból, amiért Damon Albarn az egyik legcsodálatosabb zenész kerek e világon.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gorillaz. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gorillaz. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. május 7., hétfő
2012. március 22., csütörtök
Huszonegyedik század #1: Oszd meg és uralkodj
Az elmúlt napokban George Barnett neve egyik pillanatról a másikra lett ismert, és ez mindössze egyetlen aprócska húzásnak volt köszönhető: a 18 éves angol zenész önszántából felrakatta legújabb albumának torrentjét a Pirate Bay-re. Az albumot, amit Barnett valódi stúdió helyett hálószobában, fürdőszobában, nappaliban, templomban és egy bungallóban vett fel, már csak ezért a gesztusért cserébe is érdemes meghallgatni. És egyébként egyáltalán nem egy rossz anyagról van szó!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

